+48 61 28 55 915 garel@garel.com.pl

O firmie

 Firma Garel-Plast jest przedsiębiorstwem z blisko 15 letnim doświadczeniem na rynku opakowań z tworzyw sztucznych. Firma ciągle się rozwija i nie ustaje w dążeniu do zapewnienia Klientom najwyższej jakości produktów. Stale rozbudowujemy nasz park maszynowy, wzbogacając linię produkcyjną o nowe wyroby. Śledzimy sytuację rynkową i podążamy za jej zmieniającymi się potrzebami, elastycznie absorbując nowości technologiczne.

 Od początku działalności firma specjalizowała się w produkcji folii opakowaniowych. Na przestrzeni lat wzrosły moce produkcyjne firmy, plasując ją w liczącej się grupie przedsiębiorstw branży folii i opakowań z tworzyw sztucznych. Obecnie zajmujemy się produkcją folii PELD, PEHD, a także konfekcją opakowań wykonanych z tych folii. Szeroki zakres naszych możliwości pozwala wykonywać folie o rozmaitej grubości i rozmiarze, a także wzorach odpowiadających aktualnym potrzebom.

 Początkowo firma zlokalizowana była w Środzie Wielkopolskiej, jednak wraz z rozwojem przedsiębiorstwa i rozbudową parku maszynowego, powiększyliśmy halę produkcyjną i przenieśliśmy się do Kijewa, zlokalizowanego nieopodal Środy Wielkopolskiej.

 Dzisiejszą pozycję zawdzięczamy wytężonej pracy naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej, starannie zdobywanej wiedzy i doświadczeniu. Do poszerzenia grona naszych odbiorców przyczyniły się także dynamika i konsekwencja w działaniu, konkurencyjność cen, niezawodność dostaw, a także rzetelny i życzliwy stosunek do Kontrahentów.

 Nasz asortyment znajduje odbiorców przede wszystkim na rodzimym rynku. Eksportujemy również nasze towary na wschód i zachód Europy.

 Potwierdzeniem jakości naszych produktów jest wypracowany w 2008 roku certyfikat nadany przez TUV NORD. Wdrożenie systemu zarządzania jakością w zakresie produkcji i sprzedaży opakowań foliowych ISO 9001:2015 usprawniło efektywność produkcji i podniosło jakość naszych wyrobów.

 Folie i opakowania foliowe produkujemy wyłącznie z oryginalnych, pierwotnych surowców. Używamy granulatów najlepszych firm, między innymi Basell, TVK, Exxon Mobil. Posiadamy niezbędne atesty do kontaktu naszych wyrobów z żywnością.

 Jako przedsiębiorstwo elastyczne i zorientowane na Klienta, jesteśmy w stanie dostosować się do jego potrzeb i wykonywać tym samym zlecenia mniej typowe i bardziej wymagające. Zapewniamy terminowe dostawy korzystając z własnego transportu jak i usług firm spedycyjnych. Jesteśmy partnerem, na którym można polegać i dokładamy wszelkich starań aby osiągnąć zadowolenie ze współpracy naszych Kontrahentów.