+48 61 28 55 915 garel@garel.com.pl

O firmie GAREL-PLAST

Jesteśmy przedsiębiorstwem z blisko 20 letnim doświadczeniem na rynku opakowań z tworzyw sztucznych. Ciągle się rozwijamy i nie ustajemy w dążeniu do zapewnienia Klientom najwyższej jakości produktów. Stale rozbudowujemy nasz park maszynowy, wzbogacając linie produkcyjne o nowe możliwości, usprawnienia i asortyment. Śledzimy sytuację rynkową i podążamy za jej zmieniającymi się potrzebami, elastycznie absorbując nowości technologiczne.

Od początku działalności wyspecjalizowaliśmy się w produkcji folii opakowaniowych. Na przestrzeni lat wzrosły nasze moce produkcyjne, co dało nam możliwość znaleźć się w liczącej się grupie przedsiębiorstw branży folii i opakowań z tworzyw sztucznych. Obecnie zajmujemy się produkcją folii PELD, PEHD, a także konfekcją opakowań z nich wykonanych. Szeroki zakres naszych możliwości pozwala nam wykonywać folie i opakowania o rozmaitej grubości i rozmiarze, a także wzorach odpowiadających aktualnym potrzebom.

Początkowo prowadziliśmy działalność w Środzie Wielkopolskiej, jednak wraz z rozwojem przedsiębiorstwa i rozbudową parku maszynowego, powiększyliśmy halę produkcyjną i przenieśliśmy się do Kijewa, zlokalizowanego na obrzeżach Środy Wielkopolskiej. Obecna lokalizacja, gdzie powstają podmiejskie tereny przemysłowe, daje nam wygodę dla sprawnych dostaw surowców, szybszy załadunek wyrobów transportowanych do naszych klientów oraz lepszy dojazd do głównych tras przelotowych.

Dzisiejszą pozycję rynkową zawdzięczamy wytężonej pracy naszej wykwalifikowanej kadry pracowniczej, starannie zdobywanej wiedzy i doświadczeniu. Do poszerzenia grona naszych odbiorców przyczyniły się także dynamika i konsekwencja w działaniu, konkurencyjność cen, niezawodność dostaw, a także rzetelny i życzliwy stosunek do Kontrahentów.
Nasz asortyment znajduje odbiorców przede wszystkim na rodzimym rynku, ale eksportujemy również nasze towary północ i zachód Europy.

Potwierdzeniem jakości naszych produktów jest wypracowany w 2008 roku certyfikat ISO 9001 nadany przez TUV NORD. Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością w zakresie produkcji i sprzedaży opakowań foliowych podniosło naszą produkcyjną efektywność i pozwoliło nam skupić na potrzebach Klientów. Ciągle rozwijamy i usprawniamy nasz System oraz dostosowujemy go do nowych wymagań, aby móc podążać za szybkim tempem rozwoju branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Dla utrzymania najwyższego poziomu jakości naszych wyrobów używamy granulatów najlepszych firm, między innymi Basell, MOL Group, TVK, Exxon Mobil. Podążając za najnowszymi trendami EKO w świecie, dostosowujemy swoją produkcję przestawiając ją na wyroby z domieszkami granulatów z recyklingu, zapewniając przy tym nadal ich najlepsze parametry. Za cel stawiamy sobie wysokowydajną produkcję przy jednocześnie możliwie najwyższym poziomie dbałości o środowisko. Potwierdzeniem naszych dążeń jest uzyskanie w grudniu 2022r certyfikatu na zgodność z Systemem Zarządzania Środowiskowego ISO 14001, tworząc wraz z odnowionym certyfikatem na zgodność z wymaganiami ISO 9001:2015 Zintegrowany System Zarządzania. Jako nowy cel rozwoju wyznaczyliśmy sobie dostosowanie wszystkich procesów w firmie do wymagań normy BRC GS Packaging, co mamy nadzieję spełnić w drugiej połowie 2023r. Uzyskanie certyfikatu na zgodność ze standardem BRC GS Packaging umożliwi nam rozszerzenie wachlarza asortymentu o opakowania dostosowane do kontaktu z żywnością.

Jako przedsiębiorstwo elastyczne i zorientowane na Klienta, jesteśmy w stanie dostosować się do jego potrzeb i wykonywać zlecenia mniej typowe, bardziej wymagające i często niepowtarzalne. Chętnie podejmujemy się też stałej, jednostajnej, długoterminowej produkcji z utrzymywaniem stanów magazynowych. Zapewniamy terminowe dostawy, korzystając z własnego transportu jak i usług firm spedycyjnych. Jesteśmy partnerem, na którym można polegać i dokładamy wszelkich starań, aby nasi Kontrahenci osiągnęli zadowolenie ze współpracy z nami.