+48 61 28 55 915 garel@garel.com.pl

Odświeżenie certyfikatu na zgodność z wytycznymi normy ISO 9001:2015

Wraz ze zdobyciem certyfikatu Systemu Środowiskowego odświeżyliśmy nasz Certyfikat Systemu Jakościowego. Teraz możemy się pochwalić posiadaniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania, zgodnie z wymaganiami którego realizujemy zamówienia naszych klientów.

Przyznanie certyfikatu na zgodność z wytycznymi normy ISO 14001:2015

Mamy to !! Z radością i dumą dzielimy się informacją o pozytywnej decyzji przyznania nam certyfikatu ISO 14001:2015 z TUV Nord. Od teraz Garel-Plast jest nie tylko niezawodnym dostawcą worków PELD i PEHD skrojonych na potrzeby klientów dzięki stosowaniu się do wytycznych normy ISO 9001:2015, ale także może pochwalić się szczególną dbałością o otaczające środowisko. Uzyskanie certyfikatu ISO 14001:2015 było dla nas wieloletnim celem, który po kilkumiesięcznym wdrożeniu udało się osiągnąć w
grudniu 2022.

Przeprowadzka

Chwyciliśmy byka za rogi !! Mimo niesprzyjających okoliczności ekonomiczno-geopolitycznych zdecydowaliśmy się na duży krok – zmianę lokalizacji. Będzie to od nas wymagało kilku miesięcy wytężonej pracy, ale już od drugiego kwartału 2023 chcemy rozpocząć produkcję w nowej, pachnącej świeżością hali. Nowa fabryka jest w zaledwie 500m odległości od obecnego miejsca, ale te 500m spowoduje w Garel-Plast zmianę tylko w jednym kierunku – ROZWÓJ i nowe możliwości……. i jeszcze lepszy i szybszy proces obsługi naszych klientów przy jednoczesnej dbałości o środowisko.

Nowa Polityka Jakości i Bezpieczeństwa Produktów

W związku z rozpoczęciem prac wdrożeniowych zgodnych ze standardem BRC GS Packaging oraz z potwierdzoną świeżym certyfikatem zgodnością z wymaganiami normy ISO 9001:2015 prezentujemy nową Politykę Jakości i Bezpieczeństwa Produktów. Zachęcamy do lektury.

Wdrożenie BRC GS Packaging

Żeby czasem nie zrobiło się nudno….. zadecydowaliśmy o wdrożeniu kolejnego systemu zarządzania w naszej firmie !! Idąc za ciosem zmian i rozwoju, rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem się do certyfikacji na zgodność z wytycznymi standardu BRC GS Packaging. Już teraz ciężko pracujemy nad dokumentacją i nowymi standardami na produkcji, żeby jak najszybciej móc pochwalić się nowym osiągnięciem. 

Nowa linia do produkcji folii LDPE

Uruchomiliśmy nową linię do produkcji folii LDPE, włoskiej firmy CMG. Pozwoli nam to zwiększyć moce produkcyjne, co przełoży się na bardziej elastyczną realizację zamówień.

ISO 9001:2009

Z dumą informujemy, że kolejny rok potwierdziliśmy naszą certyfikację EN ISO 9001:2009. Tym samym firma Garel-Plast potwierdziła przynależność do grona firm, które spełniają najwyższe standardy świadczonych usług i obsługi klienta. Audyt recertyfikacyjny został przeprowadzony w dniu 17-18 listopada 2014 r. przez akredytowaną jednostkę certyfikującą TUV NORD.